603 651 044
fundacja@koteria.org.pl

strglowna2

 • Wesprzyj nasze działania

  Koteria działa od 11 lat. Przez ten czas wykastrowaliśmy przeszło 16500 kotów. Pomogliśmy setkom opiekunów. Znaleźliśmy domy ponad 1025 kotom. Pomagamy kilkuset opiekunom społecznym kotów. Kastrujemy koty, leczymy gdy są chore, ofiarowujemy budki na zimę. W miarę możliwości staramy się pomóc w łapaniu kotów. Tym kotom, które nie mają gdzie wrócić, są chore i oswojone szukamy domów na zawsze. Na naszej stronie www znajdziecie dużo przydatnych informacji o kotach. Jeśli podoba Ci się nasza działalność to wspomóż nas darowizną. Każda złotówka się liczy i jest dla nas cenna. Jeśli możesz wpłacać regularnie, zrób to. To dla nas ogromna pomoc. 40 000 zł to kwota, którą potrzebujemy na utrzymanie Ośrodka, pracowników i codzienne zabiegi przez miesiąc.
  41.0525
  16,421 zł donated of 40,000 zł goal
 • Razem napełniamy kocie miski

  30 zł to miesięczny koszt suchej karmy dla kota. Pomóż nakarmić koty wolno żyjące. Dzięki Tobie będą miały pełne brzuszki a co za tym idzie, będą zdrowsze. Za 10 000 zł nakarmimy wspólnie 300 kotów. Pomożemy w ten sposób opiekunom, którzy często ostatnie grosze wydają na jedzenie dla swoich podopiecznych. Dobrze odżywione koty są zdrowsze i mniej zapadają na choroby.
  11.88
  1,188 zł donated of 10,000 zł goal
 • Budki dla kotów na zimę

  Każdy kot zasłużył na dom. Zima to ciężki okres dla kotów wolno żyjących. Jest m,niej dostępnego jedzenia a na dodatek doskwiera im zimno. Wiele piwnic jest zamkniętych, coraz więcej domów wogóle nie ma piwnic. Koty nie mają gdzie się schować i ogrzać. Budki robione przez wolontariuszy i stawiane przez opiekunów w miejscach bytowania kotów, to dla nich jedyny ratunek. Koty oswojone mają swoje domy a w nich fotele i kanapy, zawsze pełną miskę i troskliwe ręce. Niestety te nieoswojone nie mogą liczyć na takie luksusy. Jeśli mogą się schronić w jakiejś ciemnej piwnicy i są pod opieką karmiciela to już dla nich luksus. Niektóre nawet tego nie mają. Dla nich budujemy co roku ciepłe budki, wypełnione polarem. W nich mogą się schronić i ogrzać. Dorzuć parę złotych byśmy mogli rozdać takie budki bezdomnym, zmarzniętym kotom. Chcielibyśmy w tym roku zrobić 250-300 budek. Do zrobienia budki potrzebne jest styropianowe pudełko, najlepiej o grubych ściankach, daszek z pcv, folia do obklejenia budki i taśma mocująca. Częściowo udaje nam się zdobyć pudła za darmo ale resztę musimy kupować. Do każdej budki wkładamy ścinki polarowe by kotom było ciepło i sucho. Koszt jednego domku to 60-120 zł w zależności od wielkości pudła.
  3.3888888888889
  610 zł donated of 18,000 zł goal