Uzbierano 22.50%
Wpłacono 180 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
3 dotacja

White jest głuchy, więc swoich zdolności wokalnych nie kontroluje. Niespecjalnie też przejmuje się porą dnia czy tym, co aktualnie robię, by zakomunikować mi, że jest i czuje się nieźle.

Za to masaż twarzy za pomocą łapek i wachlowanie ogonem to szczyt delikatności. Leżę więc sobie na poduszce, rozluźniona delikatnymi muśnięciami łapek, aż tu podrywa mnie do sufitu ryk lwa w wersji sopran. Niezapomniane przeżycie… Dobrze, że starzejąc się, człowiek traci ostrość słuchu.
A gdy w nocy idę do łazienki i chcę umyć ręce, umywalka nagle się podnosi i zeskakuje na podłogę. Zawał murowany! Tak, pewnie się domyślacie – lejąca się woda obudziła White’a, który oddala się lekko obrażony za takie traktowanie. Ale on naprawdę idealnie się zlewa z białą umywalką.

White nie lubi też czarnych kotów. Rude mu jakoś nie przeszkadzają, ale czarne goni… lub jest przez nie goniony. To taka swoista gra w berka. Ważne, żeby się gonić, a nie żeby złapać.
I jako jedyny nic sobie nie robi z odkurzacza. Można koło niego spokojnie odkurzać, a on nawet się nie ruszy. Oczywiście jego głuchota nie przeszkadza mi w mówieniu do niego. Gadam i gadam, jak dziad do obrazu…

Zostań wirtualnym opiekunem. Koszt utrzymania kota do końca roku to 800 zł. Całomiesięczne utrzymanie kota z białaczką kosztuje 100 zł. Możesz go nakarmić za 50 zł, kupić suplementy i leki wzmacniające za 50 zł lub zrobić prezent na kwotę wybraną przez Ciebie.