535 870 225
Warszawa, ul. Chrzanowskiego 13

Koty z białaczką

 • Lemur

  Lemurek utyka na jedną łapkę. Dawno złamana kość, wystawała przez skórę powodując ból i olbrzymi dyskomfort. Kość została usunięta i Lemurkowi wróciła spora sprawność.
  52.5
  Wpłacono 420 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Mrówka

  Mrówka Mała, czarno-biała kotka. Rozgadana i mrucząca. Śpi na swoim ulubionym krześle nie zważając co na nim w danej chwili leży. A właściwie im więcej leży tym lepiej bo mięcej.
  43.75
  Wpłacono 350 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Misiek

  Jaki jest Misiek? Jest czarny z białymi skarpetkami, żabotem i wąsami. Misiek jest nabity – to mięśnie napakowane w trochę za małą skórę (o zastrzyku podskórnym można zapomnieć). Także trzymanie Miśka za kark graniczy z cudem. Misiek jest więc nabity i raczej duży, więc budzi respekt wśród pozostałych.
  40.625
  Wpłacono 325 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Gargamel

  Gargamel

  Gargamel, kruszynka niewielka. Gdy przyszłam do Koterii, siedział w rogu klatki i patrzył spode łba. Wszyscy się go trochę bali. Wielki kocur patrzący na wszystkich spode łba. To prawda, że był zły. Ale co się dziwić. Nie po to kilka tygodni wcześniej znalazł sobie fajną metę, z zielenią, karmicielką i miejscami do schowania by tak głupio dać się nabrać na smakołyki w klakę łapkę i wylądować w Koterii.
  16.25
  Wpłacono 130 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Plusik

  Plusik

  Plusik zasłużył sobie na imię, bo w teście wyszły mu dwa plusy – FiV i FeLV. Nie chciał się długo wyleczyć z infekcji, siedział taki drobny i zabiedzony. W domu szybko się zaaklimatyzował, a potem systematycznie i powoli zaczął dbać o siebie i swój brzuszek. 
  52.5
  Wpłacono 420 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Ślepka

  Ślepka

  Ślepka przyszła do nas, jako malutkie kocie. Oczy zniszczył jej zupełnie koci katar. Nie widzi, więc gromada kotów czasem ją denerwuje, zwłaszcza, jak któryś zajął jej z góry upatrzone miejsce, (jeśli mogę się tak wyrazić w jej przypadku). Ślepotę nadrabia gadatliwością. Ile ona ma do powiedzenia.
  50
  Wpłacono 400 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Paździoch

  Paździoch

  Paździoch to jazda bez trzymanki. Jego mina w 100% oddaje jego charakter. Jak trzeba to dołoży, jak nie trzeba to zresztą też by nie wyjść z wprawy. Mruczy po kociemu, raczej wydaje dźwięki po usłyszeniu, których niedźwiedzie uciekają z gawry w popłochu.
  62.5
  Wpłacono 500 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Bączek

  Bączek

  W zeszłym roku przyjechał do nas z Kobyłki w pakiecie z białaczką. Jest cudnym, miziastym kotem, a imię dokładnie opisuje jego naturę. Głaskany Bączek kręci bowiem bączki tak, aby przypadkiem nie ominąć ani kawałka kociego futerka.
  100
  Wpłacono 800 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
pl_PLPolski