535 870 225
Warszawa, ul. Chrzanowskiego 13

Koty z białaczką

 • White

  Jeśli połączycie ze sobą Marię Callas z budzikiem i syreną okrętową, dodacie do tego lekki masaż twarzy i wachlowanie ogonem, i jeszcze element zaskoczenia, to macie White'a.
  22.5
  Wpłacono 180 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Lemur

  Lemurek utyka na jedną łapkę. Dawno złamana kość, wystawała przez skórę powodując ból i olbrzymi dyskomfort. Kość została usunięta i Lemurkowi wróciła spora sprawność.
  21.25
  Wpłacono 170 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Leoś

  Leon lubi spać w łóżku i wygrzewać się w słońcu. Jest spokojnym, dostojnym kotem z lekkim dystansem do ludzi i innych kotów. To on decyduje o porze głaskania. Jego ulubioną zabawą jest zabawa w chowanego.
  75
  Wpłacono 600 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Mrówka

  Mrówka Mała, czarno-biała kotka. Rozgadana i mrucząca. Śpi na swoim ulubionym krześle nie zważając co na nim w danej chwili leży. A właściwie im więcej leży tym lepiej bo mięcej.
  43.75
  Wpłacono 350 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Misiek

  Jaki jest Misiek? Jest czarny z białymi skarpetkami, żabotem i wąsami. Misiek jest nabity – to mięśnie napakowane w trochę za małą skórę (o zastrzyku podskórnym można zapomnieć). Także trzymanie Miśka za kark graniczy z cudem. Misiek jest więc nabity i raczej duży, więc budzi respekt wśród pozostałych.
  28.125
  Wpłacono 225 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Gargamel

  Gargamel

  Gargamel, kruszynka niewielka. Gdy przyszłam do Koterii, siedział w rogu klatki i patrzył spode łba. Wszyscy się go trochę bali. Wielki kocur patrzący na wszystkich spode łba. To prawda, że był zły. Ale co się dziwić. Nie po to kilka tygodni wcześniej znalazł sobie fajną metę, z zielenią, karmicielką i miejscami do schowania by tak głupio dać się nabrać na smakołyki w klakę łapkę i wylądować w Koterii.
  16.25
  Wpłacono 130 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Plusik

  Plusik

  Plusik zasłużył sobie na imię, bo w teście wyszły mu dwa plusy – FiV i FeLV. Nie chciał się długo wyleczyć z infekcji, siedział taki drobny i zabiedzony. W domu szybko się zaaklimatyzował, a potem systematycznie i powoli zaczął dbać o siebie i swój brzuszek. 
  27.5
  Wpłacono 220 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Ślepka

  Ślepka

  Ślepka przyszła do nas, jako malutkie kocie. Oczy zniszczył jej zupełnie koci katar. Nie widzi, więc gromada kotów czasem ją denerwuje, zwłaszcza, jak któryś zajął jej z góry upatrzone miejsce, (jeśli mogę się tak wyrazić w jej przypadku). Ślepotę nadrabia gadatliwością. Ile ona ma do powiedzenia.
  37.5
  Wpłacono 300 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Paździoch

  Paździoch

  Paździoch to jazda bez trzymanki. Jego mina w 100% oddaje jego charakter. Jak trzeba to dołoży, jak nie trzeba to zresztą też by nie wyjść z wprawy. Mruczy po kociemu, raczej wydaje dźwięki po usłyszeniu, których niedźwiedzie uciekają z gawry w popłochu.
  29.375
  Wpłacono 235 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
 • Zbójek

  Zbójek to kot niezwykły. Wykastrowany przez opiekunkę żył sobie w Falenicy, jako kot wolno żyjący. A żyło mu się zupełnie nieźle. Aż do momentu, kiedy zaczął niedomagać. Gdy pojawił się duży ropień na głowie zostałyśmy poproszone o odłowienie i leczenie kocura.
  16.25
  Wpłacono 130 zł z potrzebnych 800 zł do realizacji tego celu.
pl_PLPolski
pl_PLPolski